kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Aparat fotocasti Polaroid Old 2000 Leke

  Shiten Aparat fotocasti Polaroid Old per survenir ne ambjentet tuaja mund te jen dhe funksional. :)
  20 milek copa
  Nr 0672411000

  Cel. : 0672411000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5424.jpg
S: 93
Madhesia: 30.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu