Kostricani Technology kompani qe operon ne tregun nderkombetar ne Webdevelopment edhe Graphic Design kerkon te punesoje full time:

5 Graphic Designer

Aftėsitė e kėrkuara:
- Tė ketė eksperiencė pune.
- Tė jetė origjinal, me sens tė lartė kreativiteti dhe vizualiteti
- Tė jetė i kujdesshėm ndaj detajeve
- Tė jetė fleksibėl, entuziast dhe konfident
- Njohuri mbi paketėn Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign) ose CorelDraw 3D Max.
- Tė dijė anglisht.

Mund tė aplikoni duke dėrguar CV tuaj si edhe njė portofol punėsh nė adresėn: info@kostricani.com