kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Spanje Andalusia, guide e plote, Nentor 26 569 Euro
  #Andalusia, guide e plote, Nentor 26

  Andaluzia 26 Nentor - 2 Dhjetor, 569 Eur, Malaga-Granada-Cordoba-Sevilia
  Datat: 26 Nentor -2 Dhjetor 2018. Cmimi 569 Eur.

  Fluturim me avion: Tirane-Malaga-Tirane (me tranzit Milano).

  Transport dhe guide me autobus: Malaga-Granada-Cordoba-Sevilia-Malaga.

  Spanje: Akomodim 4 Nete/5 Dite, mengjesi i perfshire.

  Milano: Akomodim 2 Nete, mengjesi i perfshir

  Vizitoni kete vend te mrekullueshem, Andalusia. Historia dhe kultura Arabe (shek 10-15) e nderthurur me arkitekturen dhe artin gotik te mbreterve katolike, e trasheguar deri ne ditet e sotme.

  Vizite e plote e qyteteve: Granada, Cordoba dhe Sevilia dhe Malaga

  Vizite ne monumentet me te njohura ne Bote: Alhambra ne Granada, Mesquita ne Cordoba, Katedralen dhe Alcazar ne Sevilia.

  Provoni Tapas-et e botes andaluze.

  Argetohuni ne Flamenco-t e famshme te Sevilia-s.

  Dhe shume surpriza te tjera.
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: andalucia 5.jpg
S: 37
Madhesia: 11.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu