Shes kuzhine, shume pak e perdorur, asnje defekt, ngjyre pana me rafiniture gri metalizato.

Cmimi i blerjes 140.000 (te reja). Shitet 60.000 (te reja). Ne cmim perfshihet dhe lavapjati me tre pjese (dy gropa dhe nje e sheshte) + grupi i rubinetit me zgjatje fleksibel.


Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  2.jpg
S: 29
Madhesia:  29.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  1.jpg
S: 10
Madhesia:  25.9 KB

Cel. : +355675444571