kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Stende Moderne per TV Samsung 450 Euro

  Ne shitje eshte nje stende moderne per TV Samsung. Stenda Samsung eshte nje nga produktet me te shitura te Samsung per llojet e meposhteme te TV


  1. 65" Class The Frame Premium 4K UHD TV (2018)
  2. 55" Class The Frame Premium 4K UHD TV (2018)
  3. 65" Class Q9FN QLED Smart 4K UHD TV (2018)
  4. 65" Class Q7FN QLED Smart 4K UHD TV (2018)
  5. 65" Class Q7CN QLED Curved Smart 4K UHD TV (2018)
  6. 55" Class Q7CN QLED Curved Smart 4K UHD TV (2018)
  7. 55" Class Q7FN QLED Smart 4K UHD TV (2018)
  8. 65" Class Q8C Curved QLED 4K TV
  9. 55" Class Q8C Curved QLED 4K TV
  10. 75" Class Q9FN QLED Smart 4K UHD TV (2018)
  Stenda eshte ne gjendje te re e paketuar dhe e gatshme per tu dorezuar. Cmimi ne treg i stendes eshte 500 EUR.


  foto 539244foto 539245foto 539246foto 539247foto 539248

  Cel. : 0684066676
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-qled-tv-stand-design-competition-hero_dezeen_2364_col_0-852x479.jpg
S: 66
Madhesia: 28.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: samsung-studio-easel-stand-for-qled-tv.jpg
S: 47
Madhesia: 12.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stand.png
S: 44
Madhesia: 95.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: VG-STSM11B_1.jpg
S: 44
Madhesia: 10.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu