kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Mikrofon iTrack studio condeser microphone CM25S 150 Euro

  Mikrofoni eshte i ri i pa perdorur dhe shoqerohet bashke me mbajtesen. Ka cilesi dhe pasterti per regjistrimin e instrmenteve muzikore por edhe per vokal

  Cel. : 0695791149
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43725961_316312622286430_4481147990773334016_n.jpg
S: 69
Madhesia: 36.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43664712_177372783141504_4665425873300619264_n.jpg
S: 46
Madhesia: 38.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43627382_307360783424124_3456085274566590464_n.jpg
S: 46
Madhesia: 33.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43614974_1141261622700562_4714466522850918400_n.jpg
S: 56
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43731198_270545566916956_5356644488146059264_n.jpg
S: 46
Madhesia: 39.0 KB