kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, - Agenzia Funebre INTERNAZIONALE AGJENSI FUNERALE NDERKOMBETAR

  Agenzia Funebre INTERNAZIONALE /
  AGJENSI FUNERALE NDERKOMBETARE
  " Ēim Kėrtalli " Shijak Durres (AL)

  Agenzia Funebre INTERNAZIONALI " Ēim Kėrtalli " Shijak Durazzo (AL)
  cell: +355682157047 /+355672002040,
  Dal 1991 nel settore delle onoranze funebri, L'Azienda č specializzata nel trasporto salme
  dall 'Italia
  🇨🇮 verso: Albania🇦🇱, Montenegro🇲🇪,Macedonia🇲🇰,Kosovo🇽🇰
  Un punto di riferimento per tutte le Imprese Funebri Italiane per trasporto salme.
  Siamo disponibili 7/24 h

  Nga viti 1991 Agjensia Funerale Ēim Kėrtalli Shijak Durres (AL)
  Trashegimia dhe pėrvoja nė kėtė profesion na bėri ne qė tė jemi mė tė kėrkuarit...
  na lejoni tju gjendemi pranė nė momentet mė tė vėshtira tė jetės suaj!
  Ēim Kėrtalli Njė emėr i besuar, njė emėr i paharruar...
  Gjithmonė dhe vetėm pėrkrah jush... 00355682157047 / 00355692123761 24/h


  Cel. : 0682157047 / 0672002040
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 02.jpg
S: 40
Madhesia: 51.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 28377674_998626910293743_3495699887892985181_n.jpg
S: 29
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 05.jpg
S: 30
Madhesia: 115.7 KB