kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Fundjave ne Rivieren e Malit te Zi #Budva 🌼 #Kotor 🌺 IIshu 49 Euro

  Fundjave ne Rivieren e Malit te Zi #Budva #Kotor IIshujt Perast Dt. Udhetimit 13-14 Tetor! 2 Dite! Cmimi 49€
  Akomodim ne Hotel 3 Yje (Buze Detit ne Budva) Vizitohen: Ulqin, Budva, Shen Stefan, Kotor, Ishujt Perast, Porto Montenegro

  ❣❣ Ne cmim pėrfshihen::
  ●) Akomodimi ne hotelin e perzgjedhur prej jush ne qytetin e Budvas
  ●) Transporti vajtie – ardhje dhe shetitje sipas programit
  ●) Mengjesi ne restorantin e hotelit
  ●) Darka ne restorantin e hotelit
  ●) Shoqerues shqiptar gjate vizitave ne destinacionet perkates
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva cin cin.jpg
S: 39
Madhesia: 46.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu