TRANSPORT NDERKOMBETAR ME AMBULANCE

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  07.jpg
S: 32
Madhesia:  57.8 KB
URGJENCA SHENDETSORE
SHERBIM TRANSPORT NDERKOMBETARE ME AMBULANCE,
ME STAF TE SPECIALIZUAR NE BORD
PĖR TĖ TRANSFERUAR TĖ SĖMURĖT
NGA
🇦🇱SHQIPERIA NĖ:🇮🇹Itali,🇩🇪Gjermani, 🇪🇺EUROPE... DHE ANASJELLTAS...

Cel. : +355672002040 /0682157047Cel. : 0682157047 / 0672002040