1. Standart Tirane, shes Shes MANUAL SHERBIMESH PER MAKINA GOLF DHE BORA 1.000 Leke

    Shitet Manual ne gjuhen angleze qe tregon me detaje per sherbimet qe mund ti kryeni vete per Modelet e makinave GOLF dhe BORA me motorr nafte dhe benzine te modeleve dhe viteve te ndryshme te prodhimit ( Si ne foto). Manuali pershin ne brendesi te tij qe nga sherbimet me te thjeshta Si kontrollet javore, emergjencat rrugore, sistemin e ftohjes, elektrik, mirembajten e motorrit etj. Libri eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk I mungon asnje faqe. Cmimi 10 mije lek te vjetra .

    Cel. : 0695485090
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20180930_122522.jpg
S: 94
Madhesia:  38.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20180930_122545.jpg
S: 73
Madhesia:  30.0 KB