devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 9, 90 m² 40.000 Leke (Komuna Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna Parisit

  Apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore prane Lulishtes, Komuna Parisit.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te Tiranes, afer kopshteve, shkollave, bankave, qendrave tregtare etj.
  Ambjent i paster dhe i qete per banim.
  Ndodhet ne katin e 9 me nje siperfaqe totale 90 m2 , organizohet ne 1 dhome ndenje+gatimi, 2 dhoma gjumi, banjo.


  Per nje vizit ne prone ju lutem telefononi.


  Cel. : 0682121214
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: royalproperty00001.jpg
S: 99
Madhesia: 24.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: royalproperty00002.jpg
S: 70
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: royalproperty00003.jpg
S: 72
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: royalproperty00004.jpg
S: 73
Madhesia: 35.1 KB  


  Royal Property Albania
  Rr. Dibres, Kompleksi Halili
  tel 00355 682121214
  www.royalproperty.al