Kliko

 1. Standart Tirane, shes Samsung Altoparlant per Samsung Galaxy S5 80 Leke

  Aksesore per telefona!
  Altoparlant per Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.

  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Buzzer speaker - Copy.jpg
S: 82
Madhesia: 23.8 KB