Kliko

 1. Standart Tirane, shes Samsung Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S5 220 Leke

  Aksesore per telefona!
  Butoni Home - Qarku i Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Home button flex cable.jpg
S: 74
Madhesia: 15.1 KB