Kliko

 1. Standart Tirane, shes Samsung Butonat On/Off dhe silent per Samsung Galaxy S5 200 Leke

  Aksesore per telefona!
  Butonat On/Off Dhe Silent Per Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 key.jpg
S: 43
Madhesia: 12.3 KB