kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Baza e karikimit per Samsung Galaxy S5 550 Leke

  Aksesore per telefona!
  Baza e karikimit per Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.

  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Charging port flex cable.jpg
S: 39
Madhesia: 23.3 KB