kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Korniza para e Samsung Galaxy S5 350 Leke

  Aksesore per telefona!
  Korniza para e Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Front frame 1.jpg
S: 45
Madhesia: 29.4 KB