Kliko

 1. Standart Tirane, shes Samsung Korniza e mesit e Samsung Galaxy S5 450 Leke

  Aksesore per telefona!
  Korniza e mesit e Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Middle frame.jpg
S: 54
Madhesia: 30.8 KB