kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Kapaku Mbrapa i Samsung Galaxy S5 200

  Aksesore per telefona!
  Kapaku Mbrapa i Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Back cover 3.jpg
S: 29
Madhesia: 19.9 KB