Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, shes Samsung Qarku i volumit per Samsung Galaxy S5 110 Leke

  Aksesore per telefona!
  Qarku i volumit per Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.

  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Volume flex cable.jpg
S: 40
Madhesia: 18.6 KB