1. Standart Tirane, shes Samsung Qarku On/Off i Samsung Galaxy S5 110 Leke

  Aksesore per telefona!
  Qarku On/Off i Samsung Galaxy S5
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.

  Cmime shumice!

  Cel. : 0674032999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S5 Power flex cable 1.jpg
S: 31
Madhesia: 19.2 KB