devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0613)Durres, shes Vile 3 Katshe 300 m² 157.000 Euro (Durres)

  Zona/Rruga : Durres

  Vilė pėr shitje 3 kate.
  Vila ka 300 m2 toke
  3 kate prej 135 m2
  Kati i parė dhe i dytė janė mobiluar plotėsisht
  Kati i trete ka perfunduar por nuk eshte i mobiluar.
  Vila ėshtė e pajisur me dokumente tė rregullta dhe ēertifikatė pronėsie.


  Per me shume informacione klikoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...durres/id-0613


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181009-WA0052.jpg
S: 104
Madhesia: 25.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181009-WA0055.jpg
S: 45
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181009-WA0062.jpg
S: 48
Madhesia: 23.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181009-WA0057.jpg
S: 46
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20181009-WA0061.jpg
S: 46
Madhesia: 28.2 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com