devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0611)Tirane, shes Vile 3 Katshe 500 m² 500.000 Euro (Teg)

  Zona/Rruga : Teg

  Vilė pėr shitje
  Ajo ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe 1000m2 toke
  Vila ka:
  7 dhoma gjumi
  4 banjo
  3 ballkone
  1 tarracė
  1 pishinė
  3 vend parkimi
  Ėshtė ndėrtim i ri dhe pllakat do tė vendosen sipas kėrkesės sė klientit.

  Per me shume informacione klikoni link-un:http://eaglesestate.com/sq/property/...tirana/id-0611


  Cel. : +355672033999
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0611_8.jpg
S: 231
Madhesia: 22.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0611_12.jpg
S: 131
Madhesia: 20.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0611_6.jpg
S: 123
Madhesia: 18.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0611_1.jpg
S: 153
Madhesia: 15.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0611_10.jpg
S: 125
Madhesia: 16.9 KB  


  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com