EPPC Albania kėrkon njė Menaxher tė Pėrgjithshėm Hoteli, pėr klientin e saj, njė ndėr hotelet mė prestigjoze dhe me histori suksesi nė vend.

MUNDĖSIA JUAJ

Klienti ėshtė nė kėrkim tė njė kandidati i cili duhet tė ketė pėrvojė nė menaxhim nė sektorin e Hoteleri-Turizmit. Ai/Ajo do tė jetė pėrgjegjės pėr tė mbajtur standardet mė tė mira tė shėrbimit, shėndetit, ushqimit, sigurisė nė punė, si edhe pėr performancėn financiare.

Pėrgjegjėsitė Kryesore:


 • Plotėson nevojat e hotelit me staf, duke pėrzgjedhur, trajnuar, monitoruar dhe vlerėsuar punėn e tyre nėpėrmjet dhėnies sė feedback-ut tė vazhdueshėm;
 • Pėrgatit plane konkrete me qėllim pėrmirėsimin e vazhdueshėm tė menaxhimit tė shėrbimeve nė hotel;
 • Pėrgatit buxhetin vjetor, identifikon dhe vlerėson risqet dhe shpenzimet, arrin objektivat financiarė;
 • Drejton dhe monitoron fushatat e marketingut;
 • Menaxhon dhe mirėmban marrėdhėniet me kontraktorėt dhe furnitorėt;
 • Monitoron dhe mirėmban ambientet si dhe shėrbimet e ofruara;
 • Kujdeset tė sigurojė pėrpuethshmėrinė me procedurat dhe ligjet mbi licensimin, shėndetin dhe sigurinė.


Kėrkesat pėr kėtė pozicion janė:


 • Diplomė Universitare, e preferueshme nė Menaxhim/Administrim Biznes/Hoteleri Turizėm;
 • Pėrvojė e mėparshme nė sektorin e hoteleri-turizmit, nė nivele drejtuese jo mė pak se 5 vjet;
 • Aftėsi drejtuese, udhėheqėse, organizative dhe vendimmarrėse;
 • Njohuri tė shkėlqyera tė gjuhės angleze dhe MS Office;
 • Integritet, dhe besueshmėri profesionale;
 • Pėrgjegjshmėri dhe qėndrim korrekt me stafin dhe klientėt.


Tė dhėnat:

Pozicioni: Menaxher i Pėrgjithshėm Hoteli;
Vendndodhja: Tiranė;
Pagesa: Pagė nė nivel drejtuesi;
Kontrata: Sipas Kodit tė Punės;
Aplikimet mbyllen: 28 Tetor 2018.


Si tė aplikoni:


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi punėsimi, ju lutemi dėrgoni CV-nė tuaj dhe dokumentet e tjera shoqėruese duke pėrmendur pozicionin pėr tė cilin aplikoni nė adresėn e e-mail-it: tianda.nano@eppc.al

Ju do tė kontaktoheni vetėm nė qoftė se CV-ja juaj dhe dokumentet shoqėruese do tė kualifikohen.