kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Vjeshte ne #Bianca Resort & Spa 83 € / 3 Dite Ne Cmim perfsh 83 Euro

  Vjeshte ne #Bianca Resort & Spa 83 € / 3 Dite
  Ne Cmim perfshihen:
  - Akomodimi 2 Net / 3 Dite
  - Mengjesi dhe darka
  - Pishina, Sauna, Fitness
  Check in kur te deshironi – Check out ora 16.00- Wi-Fi & Parkim Falas

  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Bianca Resort 4.jpg
S: 34
Madhesia: 25.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu