Kliko
970 AC Seldi PC 2 Mobile

 1. Standart Tirane, shes Samsung Altoparlanti i Samsung Galaxy S4 150 Leke

  Aksesore per telefona!
  Altoparlanti i Samsung S4

  Specifikimet e artikullit
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.

  Cel. : 042253169
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S4 Buzzer speaker.jpg
S: 42
Madhesia: 22.7 KB