kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Samsung Butonat On/Off Dhe Silent Per Samsung Galaxy S4 150 Leke

  Aksesore per telefona!
  Butonat On/Off Dhe Silent Per Samsung Galaxy S4
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Cmime shumice!

  Cel. : 042253169
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S4 key 2.jpg
S: 37
Madhesia: 11.7 KB