1. Standart Tirane, shes Samsung Baza e karikimit per Samsung Galaxy S4 370 Leke

  Aksesore per telefona!
  Baza e karikimit per Samsung Galaxy S4
  Gjendja e produktit :

  Artikulli eshte i ri, i papėrdorur, i pa hapur dhe i padėmtuar nė paketimin e tij origjinal.
  Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto.
  Cmime shumice!

  Cel. : 042253169
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Samsung S4 Charging port flex cable 1.jpg
S: 36
Madhesia: 14.7 KB