kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Netbook model Hp 110 mini 8500 leke

  Shes Hp 110 mini 2 gb ram,procesor intel duo nga 1.66ghz window 7 Hdd 230Gb bashke me karikuesin.
  Dhe bateri ne gjendje pune.  Kontakt:tipsnow2204@yahoo.com
  cmimi 8500 lek dhe mund te diskutohet pak
  Vetem me mesazh tek ky nr: 0686261441
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181008_184114.jpg
S: 233
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181008_184137.jpg
S: 168
Madhesia: 29.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181008_184147.jpg
S: 161
Madhesia: 32.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu