Shitet raft metalik 70x50x180 si me poshte:
Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Raft me 5 kate.PNG
S: 228
Madhesia:  69.2 KB
Rafti shitet i montuar 3000 leke.
Ka sherbyer si i tere ne ballkon, por mund te adapotohet edhe ndryshe.
Rafti ndahet ne mes, dhe mund te krijohen 2 nga 90cm te gjate.

Per cdo Info kontaktoni
Cel. : +355672249045