kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Metode mesimi per AutoCAD-2000

    Shitet metode AutoCAD-2000. Per te gjithe te interesuarit kjo metode permbledh nje guide te detajuar, per pervetesimin praktik te programit te AutoCAD-it dhe komandave te tij. U Vjen ne ndihme studenteve qe zhvillojne detyrat ne AutoCAD . Kjo metode eshte botim ne gjuhen italian
    Cel. : 0692822312
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG_20181007_202442.jpg
S: 83
Madhesia:  49.9 KB