Shes Car Seat per Femije e perdorur vetem pak muaj dhe ne kushte shume te mira.

Ngjyra: Gri dhe Kuqe

Mosha: 4+

Siguria e Femijes: Lidhet me rripin e sigurimit te Makines

Kontakt: 0684060616

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_145902.jpg
S: 74
Madhesia:  35.4 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_145931.jpg
S: 36
Madhesia:  39.6 KB