Shes Peshore per femije CHICCO, e blere ne Itali dhe ne kushte shume te mira, e perdorur per shum pak kohe.

Peshorja eshte e shoqeruar nga libri i udhezimit dhe Fletorja e Rrugetimit te Rritjes se femijet.

Cmimi: 4.000 Leke te reja

Kontakt: 0684060616

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_151054.jpg
S: 51
Madhesia:  30.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_151037.jpg
S: 33
Madhesia:  25.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150859.jpg
S: 34
Madhesia:  22.4 KB