Shes Segiolino Lorelli Roze, eshte ne kushte shume te mira dhe e perdorur 4 muaj vetem formati mbi 2 Vjec, formati per te porsalindurit nuk eshte perdore asnjehere.


Ngjyra: Roze

Pesha: 0-18 Kg

Pozicionet: Shtrire dhe Ulur

Siguria: Segiolino: Lidhet me Makinen, Femija: Me rripat e Segiolinos

Formati: 0-2 Vjec dhe 2-5 Vjec

Cmimi: 5.000 Leke te reja.

Nr Kontakt: 0684060616

Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150513.jpg
S: 74
Madhesia:  132.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150150.jpg
S: 45
Madhesia:  124.7 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150224.jpg
S: 49
Madhesia:  100.5 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150523.jpg
S: 46
Madhesia:  108.6 KBKlikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20181007_150444.jpg
S: 47
Madhesia:  148.4 KB