kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart kerkoj vend pune /praktike ose intership Programues Webi/ Software

  Pershendetje.

  Jam student i sapo diplomuar dega Informatike-Ekonomike
  Jam i interesuar per intership/praktik pune ne Programim ne Web/ Software Development part time ose full time.

  jam shume i apasionuar per te mesuar teknologji te reja dhe framework.

  Aftesite ne : HTML, CSS, Javascript, Adonis, MySQL, Java,

  e-mail: albimeta56@gmail.com

  Cel. : +355682157693
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur