Ne ofrojmė shėrbimet tona pėr ndėrtimin e faqeve tė internetit pėr ju ose kompanisė tuaj. Pėr ēdo lloj faqe interneti, ju lutemi na telefononi dhe ne mund tė flasim pėr hollėsi tė mėtejshme.

Cel. : +355675850861