kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes frigorifer Frigorifer ARISTON NO FROST 150 Euro

  Shes Frigorifer ARRISTON , No frost ne gjendje te mire pune lartesi 185 dhe gjeresi 60 cm, adresa rruga e Barrikadave

  Cel. : 0684454146 15 000 leke
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Frigoriferi 061.jpg
S: 138
Madhesia: 25.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu