kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Tirane, shes Karrige, tavolina lokali

    Shes 20 tavolina, 17 karrige hekuri dhe 4 stola per lokale, shume pak te perdorura te blera te firma Nova, cmim i arsyeshem Nr. Kontakti 0696829095

    Cel. : 0696829095
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  20180830_215610.jpg
S: 149
Madhesia:  51.2 KB