kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi 😍🍉Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89 89 Euro

  😍🍉Weekend All Inclusive nė Mal tė Zi, 3 Ditė €89
  Mali I Zi
  Mali I Zi
  Dita e Parė, Nisja nga Tirana pėr nė Budva. Ndalesa gjatė rrugės. Mbrritja nė Hotel. Sistemimi nė Hotel. All Inclusive nė Hotel. Fjetje.

  Dita e Dytė, All Inclusive nė Hotel. Fjetje
  Dita e Tretė, All Inclusive nė Hotel. Kthimi pėr Tiranė, Ndalesa gjatė rruges. Mbrritja.
  Nisja mė 12, 19, 26 Tetor
  KUJDES:
  1. Maksimumi zėnjes nė dhomė nė Hotel Montenegro Beach ėshtė 2 Rritur dhe 1 Fėmijė deri 12 vjeē.
  2. Maksimumi zėnjes nė dhomė nė Hotel Iberostar Herceg Novi ėshtė 2 Rritur dhe 1 Fėmijė deri 15 vjeē.
  2. Per kėrkesa per dhoma familjare duhet tė na kontaktoni.

  Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Akomodim nė hotel Iberostar 4 yje per 2 netė qėndrimi;
  2. All Inclusive pėr tė gjithė kohėn e qėndrimit;

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.

  Shtesė pėr Transportin me Autobus €15.
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704
  Web: soletours.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Sveti-stefan-budva-2-870x400.jpg
S: 34
Madhesia: 23.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu