kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Rumani 👌Bukuresht: Nisje mė 11, 25 Tetor 149 Euro

  🌼👌Bukuresht: Nisje mė 11, 25 Tetor. - Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje. Fjetje, Mėngjese pėr 3 netė qėndrimi nė Hotel. Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqėrues Shqiptar gjatė Udhėtimit.
  Nisje mė 11, 25 Tetor.
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobuz.
  2. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: BUCHAREST I.jpg
S: 34
Madhesia: 14.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu