kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.iedesign.al

  Nqs jeni duke menduar pėr tė zhvilluar mė tej biznesin tuaj, ne jemi kėtu pėr t'iu ndihmuar. Ne mund t'iu ofrojmė dizenjimin e markės, faqes suaj online dhe pėrcjellja e tyre tek klienti, nėpėrmjet SEO dhe SEM.


  Shėrbimet e ofruara janė si mė poshtė:

  1- Web Design
  2- Social Media Marketing
  3- Krijim dhe menaxhim rrjete sociale (Facebook, Instagram, Linkedin)
  4- Krijim dhe menaxhim fushatash ne Facebook ( Brand Awareness dhe Conversion promotion)
  5- Krijim dhe menaxhim fushatash ne Google
  6- Video Marketing
  7-
  Email marketing


  Pėr mė shumė na vizitoni nė faqen tonė iedesign.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iedesign.jpg
S: 142
Madhesia: 20.3 KB