Kerkoj vend pune si shofer personal
  • per transport apo per udhetim biznesi
  • per persona qe u nevojtet nje shofer per pune
  • per familje dhe per femijet


Nuk jam i zene me angazhme te tjera dhe mund te punoj full-time.
Korrekt, i rregullt dhe i pėrpiktė nė zbatimin e orarit tė punės.
Aftėsi komunikuese, serioz dhe natyrė praktike.

Mund te punoj ne cfaredo orari. Njoh gjuhen italiane dhe anglisht.
Patentet B dhe C. Eskperience si shofer per rreth 12 vite.

Cel: 0682540644


Cel. : 0682540644