Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes karroce + sexholino 10.000 Leke

  Shes karroce plus sexholino,karroca eshte dimerore dhe verore, shiten bashke por dhe te ndara 5000 karroca, 5000 sexholino(mbajtese bebesh ne makine).

  Cel. : +355694140564
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: jozi 2.jpg
S: 42
Madhesia: 24.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: jozi 1.jpg
S: 35
Madhesia: 19.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6.jpg
S: 8
Madhesia: 53.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 7.jpg
S: 8
Madhesia: 55.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8.jpg
S: 9
Madhesia: 26.1 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu