kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tiranė, shes biznes lokal (Bar-Kafe) 1,700,000 Leke

  Shitet biznesi i njė Bar-Kafe pranė Rr. Myslym Shyri i projektuar dhe mobiluar me gjithēka te re, pėrfshirė makine akullore.

  Investim para 6 muajve, sip
  ėrfaqe e brendshme 65 dhe verandė 100 ,

  Qiraja aktualisht 1 milion Leke.

  Shitet: 17 milion Leke
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43148659_1150367201806103_4675541040973742080_o.jpg
S: 286
Madhesia: 42.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43138829_1150367331806090_2734271211079991296_o.jpg
S: 234
Madhesia: 40.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 43117138_1150367165139440_5580711841056686080_o.jpg
S: 248
Madhesia: 35.9 KB  

  REJI’s Properties

  Cel: +355 69 84 44 447
  Tel: +355 4 56 05 112
  E-mail: rejisproperties@gmail.com
  Adresa: Rruga Myslym Shyri 100m nga unaza
  (Te Bar Ikona)