kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Izrael Vjeshtė nė Izrael, 5 Ditė €599 IZRAEL / TEL AVIV 599 Euro

  Vjeshtė nė Izrael, 5 Ditė €599
  IZRAEL / TEL AVIV

  Tel Aviv: Nisja mė 26 Nėntor: - Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Deti i Vdekur, Nazareth, Haifa. Ēmimi 599 Euro pėrfshin: Vajtje-Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shėtitjet sipas Programit me Autobus, Fjetjen nė Hotel me Mėngjeze dhe Darkat sipas programit.
  Nisja mė 26 Nėntor
  Me Shume Detaje: Nė pagesė 599 Euro pėrfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje.
  -Akomodimi nė hotel te Kategorisė Turistike.
  -Mėngjeset dhe darkat pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
  -Shėtitjet nė Izrael me autobus (sipas programit)
  -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  3. Bakshishet pėr Shoferin e autobusit dhe Guidėn nė Izrael.

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: izraellii.jpg
S: 23
Madhesia: 156.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu