kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour France Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349 349 Euro

  Vjeshtė nė Paris, 7 ditė €349
  FRANCE / PARIS

  Paris: Nisja mė 8 Tetor - Vizitohen: Paris nė Francė. Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste. Udhėtimi me autobus Tiranė - Ljubljanė - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranė.


  Nisja mė 8 Tetor
  Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 349 Euro
  Nė pagesė pėrfshihen:
  1. Udhėtimi me autobus Tiranė - Zagreb - Mynih - Paris - Milano - Tiranė.
  2. Akomodim nė hotel: 3Fjetje 2 netė nė Paris, 1 natė nė Bourg en Bresse, 1 natė nė Zagreb, 1 natė nė Mynih dhe 1 natė nė Trieste.
  3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
  5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
  3. Lundrimi me Anije.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: paris 444.jpg
S: 25
Madhesia: 74.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu