kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Elbasan, ftese per oferte Refreshment / Dreke / Katering nė Prrenjas

  Fondacioni JOSCELYN ėshtė njė organizatė jo qeveritare, jo fetare dhe jo politike e cila ka nė fokus tė punės sė saj edukimin, tė rinjtė, mbrojtjen e fėmijėve dhe aftėsin ndryshe.


  Nė kuadėr tė projektit "Rini Aktive - Jo Dhunės" i mbėshtetur nga Programi Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė Ballkanin Perėndimor i cili financohet nga Bashkimi Evropian
  dhe zbatohet nga Programi i Kombeve tė Bashkuara pėr Zhvillim (UNDP) po kėrkojmė tė kontraktojė nė Prrenjas njė Subjekt pėr ofrimin e Drekave / Kateringut / Pushime Kafeje pėr tė rinjtė qė do tė jenė pjesėmarrės nė projekt.
  Pėr mė shumė ju lutem referohuni bashkangjitur termave tė references.

  Afati i aplikimeve ėshtė deri nė date 13 Tetor 2018, ora 17.00 nė adresėn e e-mail joscelyn.foundation@gmail.com