devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 120 m² 1.200 Euro (TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar tek Rezidenca Toush of the Sun, nė TEG. Informacion mbi apartamentin: • Ndėrtim i ri • Kati i 2 • Sipėrfaqa e apartamentit: 120 m2 •Verandė 20 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • I investuar • Mobilim i Ri • Parket • Sisitem Chiller • Pishinė • Parking • Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Cel. : +355 699697567
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42059069_236804127181298_4200932633481314304_n.jpg
S: 21
Madhesia: 33.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42133576_2612008199124326_2864833075802537984_n.jpg
S: 12
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42139077_1938187276476563_2950668319335645184_n.jpg
S: 11
Madhesia: 27.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42119032_2262471403983077_8164854093802635264_n.jpg
S: 11
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 42087380_1121650467990494_6595236464160669696_n.jpg
S: 27
Madhesia: 47.7 KB    Future Home Priority
  Real Estate

  Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit
  Tel: +35545629888
  Cel:+355698971145
  Email: priority@futurehome.al