kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Itali Bari – Alberobello – Monopoli, 19 Tetor, 3 dite 199 Euro

  Bari – Alberobello – Monopoli, 19 Tetor, 3 dite, 199€

  Dita 1 :
  Nisja nga Tirana me autobus ne oren 18:00. Drejtohemi drejt portit te Durresit, ku do te behet imbarkimi ne traget Lundrimi per ne Bari.(dhoma dyshe/treshe).
  Dita 2:
  Sapo mberrijme ne mengjes ne Bari, ora 08:00, nisemi per ne qytetezen e Monopolit, i cili eshte ndertuar ne 1963 ne nje distance rreth 30 km larg Barit. Do te vizitojme Basiliken kryesore te qytetit, Keshtjellen e Karlit V, Qytetin e Vjeter, Kishen e San Franceskos.
  Me pas drejtohemi per ne Alberobello eshte nje destinacion piktoresk I karakterizuar si trashgimi nderkombetare nga UNESCO per shtepizat karakteristike prej gelqere me catite e vecanta ne forme konike.
  Nisja per ne Bari dhe akomodimi ne Hotel. Darka e lire.

  Dita 3 :
  Mengjesi ne Hotel. Shetitje ne qytetin e Barit ku do te vizitojme Basiliken e Shen Nikolles, Katedralja , Kalaja e Qytetit , Piazza Mercantalle dhe Qytetin e Vjeter. Kohe e lire ne Bari per shopping. Ne oren 19:30 kryerja e procedurave doganore. Akomodimi ne traget, ku do te nisemi drejt Shqiperise.
  Ora 08:00 Mberritja ne Portin e Durresit. Pas procedurave doganore (per rreth 1 ore), mberritja ne Tirane.

  Ne cmim perfshihen:    • Transporti vajtje – ardhje (Traget & Autobus)
    • Akomodimi ne traget me dhome
    • Akomodimi ne Hotel 3* (me mengjes)
    • Turet dhe vizitat sipas programit
    • Shoqerues shqiptar gjate udhetimit

  Ne cmim nuk perfshihen:


   • Gjithēka qe nuk eshte permendur me lart
   • Hyrjet neper monumente , muzeume.


  • Personi ne dhome teke paguan 35% me shume.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: albero.jpg
S: 25
Madhesia: 43.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours
  Apliko Tani, Kliko Ketu