kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Telefon fix Panasonic i levizshem 2500 Leke

  Shitet telefon shtepie(fix)i levizshem me vale pa kabell.i markes se mirnjohur Panasonic.ngjyre gri.ne super ghendje.Telefoni ka meny ne shqip dhe gjithashtu ka shume opsione.si mesazhe zanore kur nuk ndodhesh ne shtepi.identifikim,numri,venja ne pritje e telefonates.sistem alarm etj.Telefoni vjen me cmim oferte per 25 mije lek te vjetra.Tirane.kontakt dhe ne whatsapp ose viber

  Cel. : 0692534516
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20181002_102807.jpg
S: 97
Madhesia: 28.2 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu