kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Karroce femijesh 6.000 Leke

  Shes karroce femijesh 7 muaj e perdorur e markes Mikelino e blere ne tregun e medresese.Ka dhe mbulese per dimrin.Cmimi 6000 leke te reja

  Cel. : 0672171757
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181002_095115.jpg
S: 115
Madhesia: 58.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181002_095235_1.jpg
S: 73
Madhesia: 70.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181002_095312_1.jpg
S: 78
Madhesia: 80.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20181002_095150_1.jpg
S: 84
Madhesia: 30.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu